Mecze z Reprezentacją Dolnego Śląska ZPN za nami.

W dniach 29-30.03.2016 Reprezentacja Wielkopolski rozegrała dwa mecze kontrolne z Reprezentacją Dolnego Śląska. W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając 3:1. Bramkę zdobył Ziętkowski po podaniu Kołtańskiego.

Natomiast w drugim dniu zrewanżowaliśmy się z pierwszy mecz wygrywając 7:3. Bramki zdobywali: Grzelka x2, Narożny x2, Kołtański, Rozwora, Wilak.

Skład Reprezentacji Wielkopolski rocznik 2003 reprezentowali:

Bąkowski Krzysztof, Hyżyk Maksymilian, Kluczyński Aleksander, Kołtański Damian, Ławrynowicz Igor, Palacz Krystian, Streb Mateusz, Wilak Filip, Ziętkowski Kamil (wszyscy Lech Poznań ), Tomaszewski Jakub (UKS Śrem),Grzelka Fabian ( Górnik Konin), Narożny Mikołaj (Akademia Reiisa), Kałuża Eryk (Ostravia Ostrów Wlkp.), Owczarek Kacper (AP Owińska), Łuczak Bartosz (Lider Swarzędz), Witczak Enriko (Nielba Wągrowiec), Pieńczak Mateusz , Smykowski Patryk (obaj Warta Poznań, Król Wiktor, Rozwora Adam ( obaj Polonia Środa Wlkp.), Poterski Jakub (Mieszko Gniezno).

Powiązana galeria: