Dwu mecz z Reprezentacją Dolnosląskiego ZPN

Dwu mecz z Reprezentacją  Dolnosląskiego ZPN

W dniach 26-27.03.2014 Reprezentacja Wielkopolski rozegrała dwa mecze kontrolne z drużyną Dolnośląskiego ZPN.

Podczas dwudniowego zgrupowania szkoleniowo - selekcyjnego w Buczu pod Kościanem Reprezentacja  WZPN rocznik 2003 odbyła dwie wartościowe gry kontrolne. W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając 2:1. Jedynego gola zdobył Denis Andrzejewski po podaniu Mateusza Streba.

Natomiast w drugim meczu nie daliśmy żadnych szans rywalowi i pewnie pokonaliśmy Reprezentacją Dolnego śląska 5:0 po trafieniach: Łuczaka, Poterskiego, Pieńczaka, Wilaka oraz Ławrynowaicza.

Wielkopolski ZPN – Dolnośląski ZPN 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Bramki / asysty:1:2 Andrzejewski / Streb

Skład: Bąkowski, Boczar, Maślanka, Nowinka, Wroński, Fietz, Rozwora, Kluczyński, Pieńczak, Andrzejewski, Streb, Wojciechowski, Poterski , Łuczak, Jankowski, Ławrynowicz, Wilak, Kołtański, Zientkowski.

Wielkopolski ZPN – Dolnośląski ZPN 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Bramki / asysty:

1:0 Łuczak / Streb